Özel Direksiyon Dersi

Kurumsal altyapımız, alanında uzman eğitmenler, güvenli ve tam donanımlı araçlar eşliğinde özel direksiyon dersi vererek sizleri trafiğe hazırlıyor ve gerçek anlamda araç kullanmayı öğretiyoruz.

Trafik kurallarına uyan, profesyonel araç kullanan duyarlı sürücüler yetiştirmek bizim görevimiz!

Araç kullanmaktan korkmayın. Özellikle ehliyet sahibi olup aracı olmadığından dolayı araç kullanımı hakkında bilgisi zayıf kişilerdenseniz, pratiğiniz az ve yapamam korkularınız varsa, artık endişelenmenize gerek yok. Kişiye özel olarak hazırladığımız direksiyon dersi ile sürüş eğitimlerinizi tamamladıktan sonra trafikte siz de yerinizi alacaksınız. Öncelikle kendinizi hazır hissedin ve kararlı olun. Kaza yaparım korkusu olmadan, güven içerisinde araç kullanmayı öğreneceksiniz.

Yeni ehliyet almayı düşünenler, sınavda iyi derece yapan fakat pratikte zayıf olanlar, ehliyet sınavında araç başında ne yaparım diyenler… Vereceğimiz direksiyon eğitimi sayesinde tüm endişeleriniz son bulacak. Sizleri en donanımlı şekilde sınavlara hazırlıyor ve ehliyet almanızı sağlıyoruz.

Kursumuzda ehliyetli otomobil ve motosiklet sürücülerine yönelik sürüşlerini daha iyi bir seviyeye getirebilecekleri özel sürüş dersleri uzman kadromuz tarafından verilmektedir.Özel direksiyon dersleri için size özel saatlerde randevu alabilirsiniz.